• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Охорона праці

Охорона праці в навчально - виховному процесі

"Забезпечення безпечних і не шкідливих умов навчання, праці та виховання у закладах освіти покладається на їх власника або уповноважений ним орган, керівника закладу освіти" Ст.26. Закону України "Про освіту"

"Загальноосвітній навчальний заклад забезпечує безпечні та не шкідливі умови навчання, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я, формує гігієнічні навички та засади здорового способу життя учнів."

Ст.23 (1) Закону України 2Про загальну середню освіту"/Files/images/0_6b05e_a39c49cd_XL.png

День охорони праці

До дня охорони праці у Мусійківській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні та вчителі провели ряд заходів. Класні керівники та класоводи підготували виховні години у 1-11 класах на тему:"Формування навичок безпечної поведінки та збереження і зміцнення здоров"я учнів".

Учні 6-8 класів на лінійці захищали плакати на тему:"Ми - проти куріння!"(Фото1. Захист плакатів: Васянович К., Ковальчук А., Швець І. та Коритько І. (всі учні 6 класу), Васянович Ю. і Ковальчук В. (7 клас), Васянович К. і Охрімчук Т.(8 клас)).

/Files/images/Фото 1.jpg

Учасники агітбригади на перервах зкликали учнів 1-7 класів бути пильними в житті та під час навчального процесу (Фото 2. Виступ агітбригади: Сидоренко В., Костюченко С., Лемешко Л. і Захарченко В.(всі учні 11 класу), Василенко Н.(10 клас)).

/Files/images/Фото 2.JPG

Медичний працівник школи Превор І.В. провела пізнавальну бесіду з учнями 1-5 класів "Основні правила гігієни". Всі діти активно відповідали на запитання (Фото 3. Зустріч з медичним працівником учнів молодших класів)

/Files/images/Фото 3.JPG

В кінці дня вчителька початкових класів Резанова Н.С. провела з учнями всієї школи флеш-моб.

Кiлькiсть переглядiв: 718

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.