Олімпіади 2014 -2015 н.р.

  1. Ковальчук Аня - 10 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з інформатики;
  2. Павленко Валентина - 11 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій; ІІІ місце на обласному конкурсі "Топоніміка і історія освіти рідного краю";
  3. Резанов Євген - 11 клас, ІІІ місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій; ІІІ місце на обласному конкурсі "Топоніміка і історія освіти рідного краю";
  4. Коритько Вікторія - 10 клас, ІІІ місце на районній олімпіаді з інформаційних технологій;
  5. Коритько Інна - 7 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з математики;
  6. Василенко Ярослав - 10 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з французької мови;
  7. Блішун Вікторія Геннадіївна - 10 клас, І місце на районній олімпіаді з французької мови;
  8. Машина Сніжанна - 8 клас, ІІІ місце у конкурсі Яцика.

Вчителі, які підготували переможців

олімпіад у 2014-2015 н.р.:

  1. Браславська Л.М.
  2. Недашківська І.В.
  3. Кот Т.П.
  4. Яншаєва Н.М.
  5. Ковальчук Т.П.

Конкурс навчальних кабінетів у 2014-2015 н.р.

/Files/images/100_3256.JPG

Кабінет математики у районному конкурсі навчальних кабінетів зайняв ІІ місце

Олімпіади 2013-2014 н.р.

Учні - переможці

  1. Ковальчук Аня Валеріївна - 9 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання;
  2. Павленко Валентина Василівна - 10 клас, ІІІ місце на районній олімпіаді з трудового навчання;
  3. Василенко Ярослав Миколайович - 9 клас, ІІ місце на районній олімпіаді та ІІІ місце на обласній з французької мови;
  4. Блішун Вікторія Геннадіївна - 10 клас, ІІІ місце на районній олімпіаді з географії, ІІ місце на районній олімпіаді та IV місце на обласній олімпіаді з французької мови;
  5. Лемешко Людмила Сергіївна - 11 клас, ІІ місце на районній олімпіаді з екології;
  6. Коритько Богдана Сергіївна - 8 клас, ІІІ місце на районній олімпіаді з математики.

Вчителі, які підготували переможців:

  1. Браславська Л.М.
  2. Руденко Н.Ф.
  3. Кот Т.П.
  4. Яншаєва Н.М.
  5. Єжель М.А.

Навчальні кабінети:

Кабінет української мови і літератури у районному конкурсі навчальних кабінетів зайняв ІІІ місце

Кабінет світової літератури у районному конкурсі навчальних кабінетів

зайняв ІІІ місце

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi