/Files/images/dopolnitelnoe-obrazovanie1.jpg

Мистецтво домашнє завдання з 12.05 по29.05

8 клас

Тема33: Стильовий синтез. Творчість Тараса Шевченка і Миколи Лисенка. За можливості переглянути в інтернет-джерелах «Національний музей Тараса Шевченка; Музей видатних діячів української культури. Слухати та виконати пісні на слова Т.Г. Шевченка; слухати арію «Гей, літа орел» з опери М.Лисенка «Тарас Бульба». Створити емблему пісенного фестивалю або ескіз для оформлення диска «Шевченко і музика» (зразки на стор. 192, 193 підручника.)

9 клас

На прикладах різних видів та жанрів мистецтва дослідити взаємозв’язок культур Заходу і Сходу. За можливості створити презентацію або міні-проект «Мистецтво Сходу і Заходу» (або тема за власним вибором). Виконати завдання: стор. 203(1,2,3); стор. 204-205.

Завдання для самостійного опрацювання з мистецтва на період карантину 24 квітня по 11 травня

МИСТЕЦТВО 8 клас

Опрацювати тему « Реалістичний стиль у музичному мистецтві». Дослідити використання українськими композиторами народних обрядів та їх роль в оперній драматургії (творчість П. Ніщинського та Д.Січинського).Слухати: П.Ніщинський, хор «Закувала та сива зозуля». Д.Січинський, хор русалок з опери «Роксолана». За можливості подивитися екранізації опери «Ріголетто» Дж. Верді та український фільм про Роксолану. https:/www.youtube.com

МИСТЕЦТВО 9 клас

Опрацювати теми 31-32: «Мистецтво в діалозі культур. Полікультурність. Українці в світі». Дослідити творчість митців-українців, які жили за кордоном (за вибором). Слухати: Музичний фольклор різних народів (за вибором). Творча діяльність: оформити запрошення в обраному національному стилі (тема та техніки довільні).

Мистецтво

8 клас: Тема. Музика романтиків

Завдання: опрацювати тему у підручнику, слухати музичні твори за темою,

Підготувати проект музичної вітальні «Мелодії романсу».

Тема. Реалістичний стиль в образотворчому мистецтві.

Завдання: опрацювати тему, дослідити, хто з художників присвячував свої художні твори тематиці українського козацтва. Намалювати реалістичну композицію на тему українських народних обрядів. (сюжет, техніка виконання – довільні).

9 клас. Тема. Фотомистецтво.

Завдання: опрацювати тему, створити фотоколаж за вибором. Переглянути в інтернет-джерелах зразки художньої фотографії.

Тема. Рекламне мистецтво.

Завдання: опрацювати тему; дослідити, у яких сучасних рекламах звучать класичні мелодії.

Тема. Збереження мистецьких надбань. Музеї, галереї, бібліотеки. Переглянути в інтернет-джерелах інформацію про провідні музеї світу; підготувати роль екскурсовода «Подорожуємо разом найбільшими музеями світу».
Кiлькiсть переглядiв: 226

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.